У Вінниці муніципальна варта склала 20 протоколів на паліїв сміття

4

Щороку, восени та навесні, на території Вінницької міської територіальної громади працюють мобільні групи, які протидіють спаленню рештків рослинного походження. Цього року працівники Муніципальної варти, Національної поліції та Асоціації органів самоорганізації населення міста з 22 березня, виявили 20 порушників.

Цієї весни на території Вінницької міської територіальної громади працює 8 мобільних груп. Вони не лише складають адміністративні протоколи, а й проводять роз’яснювальну роботу. Мешканцям розповідають чому шкідливо спалювати листя. А також пояснюють, що краще рослинні походження компостувати, або ж звернутися до КУП «ЕкоВін».

«Наші мобільні групи цієї весни працюють також на приєднаних територіях Вінницько-Хутірського, Стадницького та Деснянського округів. Варто зазначити, що у місті за останні роки кількість паліїв листя зменшилася втричі. А от на старостинських округах нам потрібно ще попрацювати. З 22 березня мобільними групами було складено 20 адміністративних протоколів. На порушників, які ігнорують правила благоустрою, складають протоколи про адмінправопорушення відповідно до статті 152 КУпАП. Розмір штрафів складає від 340 до 1360 грн для громадян та від 850 до 1700 грн для суб’єктів підприємницької діяльності», – розповідає начальник Муніципальної варти Віталій Чигур.

Якщо ви стали свідками спалення листя, проінформуйте Муніципальну варту у Viber (050)747-65-63 або зателефонуйте за номером: 50-89-91 з 8:00 до 17:00 години. У інший час повідомляйте про порушення Правил благоустрою до Ситуаційного центру за тел.: (067)410-21-01.

1.jpg

2.jpg

3.jpg