У Вінниці мобільні групи перевіряють вимоги дотримання правил карантину

1

 

З 30 жовтня у Вінниці розпочали працювати мобільні групи, до складу яких входять представники  департаменту адміністративних послуг, Муніципальної варти, працівники Держпродспоживслужби та  Національної поліції. Як результат – за тиждень було здійснено перевірку 515 суб’єктів господарювання щодо дотримання карантинних вимог.

Перевірки проводили на продовольчих ринках, у великих мереживих магазинах, торгівельних центрах та інших об’єктах торгівлі. Перевіряли, чи проводиться температурний скринінг, наявність засобів індивідуального захисту, чи є інформаційні листи на вхідних групах дверей, чи нанесені попереджувальні стрічки для дотримання відстані між покупцями в місцях розрахунку.

«За дорученням міського голови Сергія Моргунова у місті від 30 жовтня були створені мобільні групи. Ними було здійснено 77 перевірок щодо дотримання  карантинних вимог та роботи розважальних закладів у нічний час, а також закладів громадського харчування. Під час комісійного обстеженя було складено 12 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 42 КУпАП, складено 8 протоколів (порушення санітарних норм), 1 протокол про адміністративне правопорушення за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) та 3 протоколи за ст.159 порушення правил торгівлі на ринках. Загалом перевірили 515 різних суб’єктів господарювання», — розповідає начальник Муніципальної варти Вінницької міської ради Віталій Чигур.

Варто зазначити, що працівниками Муніципальної варти продовжують щоденно здійснювати перевірки закладів торгівлі щодо дотримання карантинних вимог та проведення протиепідеміологічних заходів.