У Вінниці ліквідаторам Чорнобильської катастрофи виплатять матеріальну допомогу

06

З бюджету міста буде спрямовано понад 1,1 млн грн. на одноразову матеріальну допомогу ліквідаторам Чорнобильської катастрофи. Виплати отримують 2016 мешканців територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, є членами Вінницької міської територіальної громади та перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб.

25 березня, під час засідання виконавчого комітету ухвалили рішення «Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги до 35-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС (26 квітня 2021 року) членам Вінницької міської територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Таку допомогу отримають ліквідатори та потерпілі 1, 2 та 3 категорії.

«Це одноразова матеріальна допомога, яка буде виплачена до 35-х роковин аварії на ЧАЕС. Сума залежатиме від категорії, до якої відносяться постраждалі. Найбільше отримають ті, хто відноситься до першої. Виплати будуть проведені у квітні. Кошти отримають на особові банківські рахунки або через відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта». Мешканці приєднаних територій допомогу отримають також», — розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.