У Вінниці лікарі виходили трійню, яка місяць була в реанімаційному відділені

korotko-188-768x611

У Вінницькій обласній клініч­ній лікарні імені Пирогова народилася трійня, троє дівчаток. Щасливчиками стали Вікторія Попович та її чоловік Сергій. Вони ще досі не можуть звикнути до статусу багатодітних батьків, а від немовлят взагалі не відходять.

Подружжя вже виховує 7-річного сина Максима. Вони мріяли про дівчинку, тому звістка про вагітність для них була дуже радісною. Той день, коли вони дізналися, що буде трійня вони ніколи не забудуть. Сама вагітність проходила досить складно, дружина часто бувала у лікарні. Адже виносити трійню — це справді подвиг.

trijnya_02-644x720-1

Сергій та Вікторія зі старшим сином Максимом

trijnya_01-768x626

На прогулянці завжди весело

 

Дівчатка з’явилися на світ на восьмому місяці вагітності за допомогою кесарського розтину з вагою всього 1200, 1300 та 1600 грамів. Весь медичний персонал боролися за ї життя. Після народження вони майже місяць перебували у реанімаційному відділенні.

Подружжя назвали дівчаток Валерією, Веронікою та Софією. Днями родина охрестила їх у місцевому храмі, зворушливі кадри викликали захоплення у вінничан та зібрали чимало коментарів з привітаннями.