У Вінниці коронували чарівних пані 60+

korona

Титул «Пані 60+» здобула Тетяна Чикірякіна

Сьогодні, 17 травня, у Вінниці відбувся конкурс краси і таланту «Пані 60+». Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

 

Учасницями конкурсу стали вісім відвідувачок Територіального центру соціального обслуговування м. Вінниці.

Як розповіла директорка Територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська, підготовка до конкурсу тривала кілька місяців. І учасниці, і організатори дуже хвилювалися, адже в місті нічого подібного раніше не відбувалося.

У конкурсі «Пані 60+» взяли участь вісім жінок. Наймолодшій – трохи за 60, найстаршій – 80 років. Під час конкурсу жінки виконали кілька завдань: розповіли про себе у «візитівці», двічі дефілювали на сцені – в етнічному одязі й у вечірньому вбранні, а також без підготовки відповідали на запитання ведучих.

 

Журі мало клопіт з визначенням переможців, адже всі учасниці підготувалися до конкурсу дуже добре і показали, що життя після 60 може бути цікавим, наповненим враженнями й позитивними емоціями. Тому журі визначило не лише абсолютну переможницю, а й переможниць у різних номінаціях.

Титул «Пані 60+» здобула Тетяна Чикірякіна, яка виступала під номером 7, «Віце-пані 60+» – Ганна Плотицька Анна (№ 8), «Пані неповторність» – Тамара Ковальчук (№ 6), «Пані творчість» і «Пані глядацьких симпатій» – найстарша учасниця Ольга Очередько (№ 2), «Пані інтелектуальність» – Ольга Скалоцька (№ 4), «Пані загадковість» – Тетяна Костюкова (№ 1), «Пані артистичність» стала Лідія Скачко (№ 5), «Пані чарівність» – Майя Дудчук (№ 3).

Глядацький зал під час конкурсу був переповнений.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована