У Вінниці коронавірус виявили у 23 водіїв громадського транспорту

imgonline-com-ua-resize-ggss3ji4ly0l3p

У «Вінницькій транспортній компанії» 23 водії хворіють коронавірусом. Про це  повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Він закликав громадян дотримуватися правил адаптивного карантину, а пенсіонерам порадив менше перебувати в місцях з великим скупченням людей.

«Якщо ми будемо байдуже ставитися до свого здоров’я, то, на жаль, можуть бути повернуті жорсткі карантинні заходи. Я вважаю, що сьогодні Національна поліція повинна серйозніше віднестися до контролю у громадських закладах, на підприємствах, в магазинах, в ресторанах. У тому числі – в громадському транспорті. Щоб люди дотримувалися протиепідемічних заходів, були в масках, щоб були дезінфікуючі засоби. Щоб продавці теж були в масках і рукавичках.

Думаю, це дасть позитивний ефект щодо стабілізації захворюваності на коронавірус.

Сьогодні в нас у «Вінницькій транспортній компанії» 23 водії захворіли на коронавірус. Це досить серйозний виклик. Тому що люди заходять в громадський транспорт без масок. Не всі водії також дотримуються відповідних правил.

Не бійтеся і не соромтеся робити зауваження тим людям, які не дисципліновані», — сказав міський голова.

За інформацією Вінницького лабораторного Центру МОЗ України, в області з початку спостережень зареєстровано 1925 підозрна коронавірусну інфекцію, у 1317 випадках виявлено коронавірус, в тому числі у 109 дітей.