У Вінниці капітально відремонтували ще один двір багатоповерхівки

DCIM100MEDIADJI_0200.JPG

В цьому році у Вінниці передбачали капітально відремонтувати 43 прибудинкові території, однак через коронавірус фінансування доведеться зменшити. Роботи вже завершили біля будинків №23 та 25 по вулиці Зулінського.

Про це 22 квітня у «Фейсбук» повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Комфортні умови у дворах багатоповерхівок створюємо вже кілька років поспіль. Перший результат цього року – капітально відремонтована територія біля будинків № 23 та 25 по вулиці Зулінського.

Благоустрій комплексний – заасфальтовані тротуари, проїзди, зроблена відмостка фундаментів. Ці роботи виконуються коштом бюджету громади. А за бажанням мешканців, — вже на умовах співфінансування, — облаштовуються лавочки, урни чи паркомісця.

Розпочаті роботи ще по одному об’єкту – це група будинків на вулиці Шепеля. Але зрозуміло, що ситуація з коронавірусом змусить нас переглянути плани: бюджет недоотримає сотні мільйонів запланованих надходжень – усі українські міста зустрілись з цим викликом. Але за першої нагоди, коли знову з’явиться можливість, ми відновимо програму капітального ремонту дворів», — йдеться у публікації.