У Вінниці канадські копи провели навчання для місцевих патрульних

kopi

Сьогодні, 1 лютого, в тренінговому центрі ГУНП у Вінницькій області відбулось вручення дипломів поліцейським, які пройшли навчання за курсом «Дії поліцейських у кризових ситуаціях-деескалація», організовані представниками Канадської поліцейської місії в Україні.

Участь у навчанні взяли 19 працівників, серед яких поліцейські тренінгового центру ГУНП, училища ДПО та управління патрульної поліції.

Навчальний курс складався з лекцій, проходження сценаріїв та розгляду реальних ситуацій, що виникають в роботі поліцейського. Тренінг проводили інструктори з Канади Стефан Берубе та Тара Норман. Після завершення теоретичного етапу навчання слухачі мали змогу перевірити свої знання на практиці.

Основна мета курсу з деескалації — формування взаємної довіри та співпраці з людиною, вирішення складної ситуації без застосування будь-яких заходів примусу.

В церемонії вручення дипломів взяв участь начальник управління кадрового забезпечення обласного главку Віталій Ковальчук, який зазначив, що співпраця між правоохоронними відомствами різних держав має позитивний результат і важлива для обох сторін.

На урочистості був запрошений заступник начальника Канадської поліцейської місії в Україні Орест Гнатиків, який привітав поліцейських із успішним завершенням курсу, що дозволить суттєво покращити їх професійні навики правоохоронців під час виконання службових завдань у кризових ситуаціях.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована