У Вінниці і цього року вітатимуть малюків, які народяться у День міста

articel_hero_newborn
У Вінниці продовжується гарна традиція – вітати сім’ї, в яких народились малюки на День міста. Незважаючи на те, що цього року звичне відзначення Дня міста скасували і заходи відбуватимуться в режимі онлайн, малечу без подарунків не залишать. Також у суботу, 12 вересня, проїзд у громадському транспорті буде безкоштовним. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов під час онлайн брифінгу.
Минулого року родини новонароджених членів територіальної громади вітали ввечері самого Дня міста. Однак, зважаючи на ситуацію із захворюваністю на COVID-19, минулої п’ятниці міський голова Сергій Моргунов повідомив, що святкування переноситься у режим онлайн, адже здоров’я громади важливіше.
«На минулому брифінгу я сказав про те, що ми вимушені в цьому році відмінити всі святкові гуляння до Дня міста. Багато спілкувався з людьми, читав коментарі в соціальних мережах – більшість вінничан підтримали це рішення. Дякую вам за розуміння ситуації. Все, що можливо, департамент культури разом з іншими департаментами перевели в онлайн-формат. Але є певні традиції свята Дня міста, які ми зберігаємо і в цьому році. Зокрема день народження Вінниці ми завжди відзначали в суботу в середині вересня. За сталою традицією 12 вересня проїзд у громадському транспорті буде безкоштовним.  І друге – ті дітки, які народяться у Вінниці 12 вересня, традиційно отримають подарунки від громади. Ми подумаємо, як і коли організувати вручення подарунків батькам, щоб були витримані всі протиепідемічні заходи. Але це ще одна непорушна міська традиція, яка має зберігатись незалежно від обставин», — зазначив міський голова Сергій Моргунов.
Також очільник міста привітав усіх із днем народження рідного міста. Побажав місту розвитку й процвітання.  А усім вінничанам – пишатися своїм містом та щоб берегли те, що створюється у місті спільним зусиллями.