У Вінниці хочуть побудувати спорткомплекс на 10 тисяч квадратних метрів

5e2aa81984748

У Вінниці планують збудувати сучасний мультифункціональний спорткомплекс ангарного типу. Він включатиме в себе басейн, спортивний майданчик для тренувань та змагань з міні-футболу, гандболу, волейболу, баскетболу. Також тут планують розмістити тенісний корт.

За розрахунком, будівництво такого спортивного комплексу обійдеться в 194 мільйони гривень.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

За словами начальника управління фізичної культури та спорту ОДА Сергія Чернявського, наразі вже виготовлена проектна пропозиція, відповідно до якої загальна площа комплексу становить 10 тис. квадратних метрів.

Будівля ангарного типу дозволить скоротити витрати на будівництво. Комплекс включатиме: критий плавальний басейн на 10 доріжок, довжиною 50 м. (місткість — 680 глядачів). Мультифункціональний спортивний майданчик для тренувань та змагань з таких видів спорту як: міні-футбол, гандбол, волейбол, баскетбол та греко-римська боротьба (місткість — 680 глядачів). Критий тенісний корт (місткість — 150 глядачів) та тренувальні зали загального призначення. Розрахункова вартість будівництва (площею 10 531,2 м2) – 194 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що заступник міністра Міністерства культури, молоді та спорту України Володимир Шумілін оприлюднив пріоритет Уряду яким визначено будівництво в Україні до 2025 року 24-х сучасних мультикомплексів.

«Дуже гарна ініціатива, щоб у нас до 2025 року було вже 24 якісних мультиспортивних комплекси, які відповідають вимогам міжнародних федерацій спорту. Якщо говорити про Вінницю та область – нам необхідно моделювати і знаходити ту формулу, яка дозволить будувати спортивні комплекси, які будуть ефективні та сприятимуть популяризації та розвитку спорту», — резюмував даний пріоритет голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована