У Вінниці готові до відкриття новорічної ялинки: програма

5df8af6001088

Уже за кілька днів, 19 грудня, Вінниця порине у новорічно-різдвяну атмосферу. На вінничан та гостей міста очікує насичена та різноманітна програма святкування. Головний меседж свята «Місто – там, де казка оживає».

Про це повідомляють на сайті Вінницької міськради.

19 грудня о 19:00 у Центральному міському парку відбудеться відкриття Головної ялинки, і цим розпочнеться майже місяць новорічно-різдвяних святкувань. Спеціальними гостями стануть гурти «Sun Rise» та«GRANGE BAND».

«Щодня біля Головної ялинки міста показуватимуть свої творчі номери вихованці міських творчих студій.А 10 січня з 13:00 розпочне роботу фестиваль вуличної їжі, який так полюбили вінничани, — «Vinnytsia FoodFest». Він триватиме три дні поспіль, тут можна буде спробувати щедру кутю з різних регіонів України. 12 січня проведе майстер-клас біля новорічної ялинки учасниця програми «Мастер шеф» Карина Аванасева», — розповів директор департаменту культури Максим Філанчук.

19 грудня о 17:00 на майдані Незалежності розпочне роботу Новорічна Резиденція, де спочатку маленьких вінничан прийматиме Святий Миколай. Вона працюватиме у будні з 17:00 до 21:00, а у вихідні та святкові дні з 14:00 до 20:00. А 29 грудня о 16:00 сюди прибуде Санта Клаус. Також від майдану Незалежності курсуватимуть святкові рейси у новорічному трамваї за маршрутом «Вінниця новорічна».

Нагадаємо, що головну ялинку Вінниці прикрасили до зимових свят. На зеленій красуні розмістили кілька сотень іграшок. Цьогорічною новинкою стали золоті шишки, їх закупили 150 штук.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована