У Вінниці дозволили будівництво першої в Україні стаціонарної АЗС, яка працюватиме без персоналу

azs

28 грудня у Вінниці відбулися громадські слухання щодо будівництва першої в Україні стаціонарної автозаправної станції самообслуговування, яка працюватиме без участі персоналу. За результатом голосування компанії «Голобал Енерджи» дозволили звести «безпілотну» АЗС.

Як розповів редакції сайту Vinbazar.com керівник компанії Павло Побережник, водії розраховуватимуться за бензин через термінал без участі оператора. Спочатку буде доступна оплата готівкою, але наразі працюють над тим, щоб запрацювали й інші платіжні засоби. Новинка розроблена вінницькими спеціалістами.

 

— Ця розробка є цілком вінницька від написання програм до реалізації. Над цим проектом ми працювали більше двох років. Про станцію можу сказати те, що вона займає дуже мало місця, — розповів на слуханнях Побережник.

Зразок терміналу протягом останніх 4 місяців проходив тестування на автозаправці у Оратівському районі. Спеціалісти вивчали зауваження та пропозиції від водіїв. Як розповідає Project-менеджер «Голобал Енерджи» Максим Поліщук, установка з’єднана із касовим апаратом. Після розрахунку користувач отримує фіксований чек.

 

Тестовий зразок, який працював у Оратові

Вигляд терміналу, через який розраховуватимуться автовласники

За місяць, поки тривало громадське обговорення, до міської ради не надійшло жодного зауваження чи пропозицій щодо рішення будівництва автозаправної станції. На слухані із 7 зареєстрованих учасників 4 підтримали ініціативу, 2 утрималися, а один голос відали проти. Відповідно правил, рішення прийняли за згодою більшості.

Нова заправка, що працюватиме без персоналу, з’явиться за адресою вулиця Максимовича, 21. Вона займе всього 6 квадратних метрів землі. У компанії очікують дозвіл на будівництво від мерії після чого готові розпочати зведення АЗС. «Голобал Енерджи» розраховує запустити станцію у роботу до кінця січня 2018 року.

Реалізуватимуть бензин 95, 92 марки, а також дизельне пальне. Обіцяють, що ціна буде нижчою, тому що у її вартість не входитиме оплата праці персоналу.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована