У Вінниці для талановитої молоді діє степиндиальна програма: триває прийом заявок

stipendiya-vbk
Вінничани віком до 22 років, які займаються або хочуть займатись спортом та наукою в навчальних закладах, або ж прагнуть підвищити свій рівень спеціально-професійної освіти на території Вінниччини можуть отримати стипендію.  Її можна використати як на навчання, так і на придбання необхідного обладнання. Перевага надається дітям з соціально-вразливих категорій населення.
Стипендіальну програму впроваджує ГО «Вінницький Бізнес Клуб» спільно із фондом громади «Подільська громада», за підтримки ІСАР Єднання.  Максимальний розмір стипендії 5 000 грн . Заявки можна подавати до 30 вересня.
Для участі у стипендіальному конкурсі необхідно:
1. Заповнити коротку аплікаційну форму (форму можна знайти нижче)
2. Зробити короткий відеоролик «Моя історія» (максимум – 1 хвилина) за участю дитини (молодої людини)-заявника. В цьому ролику заявник/ниця має виконати 2 завдання:
— розповісти коротку історію, яка пов’язала  зі спортом, мистецтвом чи напрямом спеціально-професійної освіти;
— відповісти на питання: «Чому саме я маю отримати цю стипендію? На що витрачу?» Творчий підхід до зйомок відео – вітається, адже за креативність сценарію  ролику додається від 1 до 5 балів. Вимог до високої якості відео немає, основне, щоб було чітко чути про що говорить учасник/учасниця.
3. Рекомендаційний лист від навчального закладу, де навчається дитина/молода людина, або інші листи від педагогів, керівників колективів тощо (при наявності). Якщо дитина соціально-активна, то також лист від організації, з якою здійснювалась співпраця, або волонтерська діяльність. Рекомендаційні листи не є обов’язковими.
4. Довідка про соціальний статус родини, в якій проживає дитина/молода людина -заявник/ця (за наявності).
Документи надіслати на електронну адресу podolfond@gmail.com
Повні Умови Участі, Критерії оцінки та Деталі: https://gromada.vn.ua/news/item/id/871