У Вінниці для розрахунку готівкою в транспорті пропонують встановити термінали

img_7557

Вінничанин Анатолій Штурма зареєстрував петицію з пропозицією встановити в громадському транспорті міста термінали, аби пасажири могли розраховуватися за проїзд готівкою. Автор звернення зазначає, що реалізація такого проєкту допоможе людям, які не мають банківської картки чи муніципальної карти вінничанина.

«Є пропозиція додати можливість розрахунку готівкою в подібних терміналах, котрі будуть розміщуватися в трамваях, тролейбусах та автобусах, при цьому вони прийматимуть в купюроприймачі банкноти номіналом 1 та 2 гривні, а також, якщо є технічна можливість  і монети, в автобусах, окрім того, такі термінали можуть приймати банкноти 5 гривень; ці термінали роздруковуватимуть квитки на проїзд подібно до того, як їх наразі роздруковує термінал в транспорті, котрий дає можливість пасажирам розраховуватися банківською карткою.

Реалізація даного проєкту допоможе людям, котрі не мають при собі банківської картки та не мають грошей на мобільному рахунку в момент проїзду в транспорті розрахуватися за проїзд готівкою або монетами. Особливо цьому будуть раді гості нашого міста, котрі приїжджатимуть до нас з інших куточків», – йдеться в петиції.

Також автор звернення зазначає, що реалізація цього проєкту забезпечить додаткову зручність пасажирам та створить належні умови розрахунку за проїзд для тих, хто рідко користується банківськими картками.

«При цьому, як і раніше, залишатимуться термінали для розрахування за проїзд безготівково та за допомогою картки вінничанина», – підкреслює чоловік.

Аби петицію розглянули в міській раді, за неї мають проголосувати 350 вінничан. На сьогодні звернення підтримали 15 мешканців міста.

Нагадаємо, з травня минулого року в муніципальному транспорті Вінниці не приймають оплату за проїзд готівкою. В тестовому режимі безготівковий проїзд запровадили в грудні 2019 року.