У Вінниці Діди Морози сядуть на велосипеди

velo

5 січня вінничани влаштовують традиційний новорічний велопробіг Дідоморозів. Долучитися до нього можуть всі охочі. Головна умова – наявність велосипеду, святкового костюму чи хоча б новорічного атрибуту.

Розпочнеться велопарад на Майдані Незалежності о 12.00. Маршрут пройде через Європейську площу – Центральний парк – вулиці Пирогова, Келецьку, 600-річчя, Хмельницьке шосе та вулицю Соборну. Фінішуватимуть учасники біля так званого блокпоста «Підкова» (колишній кінотеатр Росія), де кожен зможе взяти участь у конкурсах на найкращий новорічний костюм. Визначатимуть переможців різних номінацій: «Велодідомороз», «Велоснігурка», «Новорічний Олень» та «Навколоноворічний креатив».

 

«Ми перші в Україні, хто започаткував традицію влаштовувати новорічний велопарад. Дев’ять років тому це був просто фановий велопробіг для підняття настрою. Але з роками кількість охочих долучитися до велопараду збільшувалася і цього року ми очікуємо щонайменше на сотню Дідів Морозів і Снігуроньок на велосипедах. Найкращі учасники за найкреативніший костюм, найкраще прикрашений бак і взагалі за новорічний антураж отримають нагороди. Окрім цього, за підтримки веломагазинів міста ми збираємо подарунки для дітей-сиріт і після велопараду плануємо завезти їх у дитячий будинок Вінниці», – розповідає організатор акції, голова ГО «Вінниця мобільна» Олександр Царевський.

Царевський додає, що Велопарад Дідоморозів – це велосипедний парад-маскарад вулицями міста Вінниця. Кожен учасник має бути одягнутий у одяг Діда Мороза, Святого Миколая, Санта Клауса чи навіть Йолопукі. Якщо одягу учасник не має – обов’язкова присутність новорічних елементів – борода, червона шапка, мішок, червоні черевики тощо.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована