У Вінниці Діди Морози сіли на велосипеди

vrlo

Велосипедний парад-маскарад об’єднав сьогодні вінницьких велосипедистів та шанувальників велоспорту. Більше сотні учасників, одягнені у Дідів Морозів, Снігуроньок, ельфів та ангелів, проїхали вулицями міста. Стартувало дійство на Майдані Незалежності. Маршрут пролягав через Європейську площу – Центральний парк – вулиці Пирогова, Келецьку, 600-річчя, Хмельницьке шосе та вулицю Соборну. Фінішували учасники біля так званого блокпоста «Підкова» (колишній кінотеатр Росія), де кожен міг взяти участь у конкурсах на найкращий новорічний костюм. Переможців визначали у таких номінаціях, як «Велодідомороз», «Велоснігурка», «Новорічний Олень» та «Навколоноворічний креатив».

«У Вінниці триває розвиток велосипедної інфраструктури, щороку обладнуються нові велопарковки, з’являється дедалі більше велодоріжок, оновлюється розмітка існуючої веломережі міста. А для популяризації велосипедного руху у місті постійно проводяться різні заходи та акції. Одна з них традиційний велопарад Дідоморозів, який ми проводимо вже дев’ятий рік поспіль, – розповідає організатор велопробігу, голова ГО «Вінниця мобільна» Олександр Царевський. – Учасників цього року дуже багато. На фініші всі вони зможуть взяти участь у конкурсах та отримати новорічні подарунки. А ще долучитися до благодійної акції зі збору коштів для онкохворої вінничанки: усі учасники зможуть за символічну суму скуштувати гарячого бограча, придбати чай та каву».

 

Царевський додає, що головна вимога, яка ставилася перед учасниками велопараду Дідоморозів, наявність костюма Діда Мороза, Святого Миколая, Санта Клауса чи навіть Йолопукі. Якщо одягу учасник не має – обов’язково мають бути присутні новорічних елементів – борода, червона шапка, мішок, червоні черевики тощо. Завдяки цьому велопарад стає маскарадом на велосипедах.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована