У Вінниці чоловік вистежив і пограбував двох підлітків

imgonline-com-ua-resize-4unkbhwdaeb

Вистежив підлітків і зухвало пограбував. У Вінниці затримали 39-річного чоловіка, який, погрожуючи ножем, відібрав у хлопця і дівчини мобільні телефони.

Все сталося в людному місці, біля міського озера. Перехожих у той момент не було. Налякані студенти викликали поліцію. Піймали нападника наступного дня, коли він увімкнув крадені телефони. Грабіжник виявився охоронцем кав’ярні, розташованої неподалік. Чоловік у всьому зізнався. За розбій і напад на неповнолітніх йому загрожує до 7 років позбавлення волі.

За результатами судового розгляду, заслухавши думки учасників процесу, дослідивши та проаналізувавши матеріали клопотання, суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів (без можливості внесення застави).

«В судовому засіданні прокурор просив суд задовольнити клопотання щодо обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою, вказавши ризики, передбачені п. 1, 3, 5 ч.1 ст. 177 Кримінального процесуального кодексу України. В свою чергу, захисник та підозрюваний заперечували щодо задоволення даного клопотання, просили суд обрати запобіжний захід у виді домашнього арешту», — йдеться в повідомленні суду.