У Вінниці біля Вежі влаштують книжковий ярмарок

img_20210506_102727_576

15-16 травня на Європейській площі у Вінниці відбудеться книжковий ярмарок VinBookFest.

Цьогоріч фестиваль відбудеться у змішаному форматі: частина подій, зокрема книжковий ярмарок за участі українських видавництв проведуть офлайн, іншу — онлайн.

На ярмарку вінничани зможуть придбати новинки українських видавництв, зустрітися з відомими письменниками сучасності, зробити світлини біля тематичних фотолокацій та поринути в атмосферу творчості та літератури.

Як розповіла організаторка фестивалю Тетяна Верещак, частина подій, зокрема книжковий ярмарок за участі українських видавництв відбудеться офлайн, інша – онлайн.

Хто саме з відомих письменників приїде до Вінниці, організатори VinBookFestу не розголошують, тримаючи інтригу. Охочі потрапити на оффлайн-зустріч з літераторами можуть зареєструватися на сторінці фестивалю у Фейсбук.

«Ми будемо влаштовувати цікавий інтерактив на Фейсбуці: розміщуватимемо цікаві відомості про письменника і пропонуватимемо вінничанам відгадати, хто до нас завітає. Автор першої правильної відповіді отримає запрошення на зустріч. Буде обмежена кількість запрошених, але будуть стріми, прямі ефіри з креативного простору «Артинов». Тобто хто не потрапив на безпосередню зустріч, зможе побачити на Фейсбуці відео. Онлайн-трансляція у нас також буде з Варшавою, спілкуватимемось з іноземною письменницею. І видавництва до нас їдуть з Харкова, Києва, Чернівців», – розповіла Тетяна Верещак.

Поруч з локацією на Європейській площі, де видавці презентують вінничанам свої книжкові новинки, розташуються цікаві тематичні фотозони.

На Фейсбуці організатори фестивалю проводять інтерактив, де по опису вінничанам пропонують вгадати гостей фестивалю. Наразі вже відома перша гостя заходу — це польська письменниця та журналістка Йоанна Яґелло. Зустріч з нею відбудеться онлайн.

0d0ee357a161fc10e017dd087aa0f4e6