У Вінниці без гарячої води залишать кожного четвертого мешканця. Деяких вже вдруге

voda

Вдруге за літній період мешканців найбільшого мікрорайону за населенням залишають без гарячої води. Якщо у травні ДП «Теплокомуненерго «Маяк» відключення пояснювало ремонтними роботами котельної та мереж, то тепер – профілактикою у колег, які постачають тепло у «маяківську» мережу.

На «Вишенці» проживає біля 25% населення міста. Ближчу до центру частину мікрорайону забезпечує теплом і гарячою водою КП «Вінницяміськтеплоенерго», а дальню – ДП «ТКЕ «Маяк». Саме друге підприємство нині сповіщає споживачів про те, що вони знову залишаються на одинці «з каструлями»…

 

За повідомленням підприємства, гаряче водопостачання на «Вишенці» припинять з 2-го по 24 липня. На котельній КП «Вінницяміськтеплоенерго», що по вул. 600-річчя, відбуватиметься плановий профілактичний ремонт обладнання. А саме вона є джерелом теплової енергії влітку для всього мікрорайону. «Маяк» стоїть і запускатися не планує.

Чому ж так, коли ДП «ТКЕ «Маяк» має власні потужності та працювало у опалювальний сезон? Із його закінченням котельня зупинилася більш ніж на місяць, а потім питання з подачею гарячої води вдалося владнати завдяки підтримці колег з комунального підприємства. На деякий час, поки і там не розпочався ремонт.

Раніше NaПарижі вказував, що в дочірнього підприємства борги за газ та через це проблеми з виділенням лімітів. Тепловики намагаються замовчувати ситуацію та не озвучують план виходу з кризи.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована