У Вінниці береги Південного Бугу з’єднали «живим» ланцюгом

lancug

Вінницькі студенти та громадські активісти з нагоди Дня Соборності влаштували флешмоб «Ланцюг єднання». Взявшись за руки, вони вишикувалися уздовж Центрального мосту, щоб з’єднати два береги Південного Бугу. Організатори кажуть, що локацію обрали не випадково. На їхню думку, міст, який сполучає правий та лівий берег однієї з найбільших річок України, символізує те, що українці єдині «від Сяну до Дону».

«Живий» ланцюг – це традиційна акція для вінничан у День соборності, який нагадує усім і кожному, що сила нашої держави у єдності українців, – каже громадський активіст Василь Пецько. – Ми сьогодні символічно поєднали не тільки лівий та правий береги, але й червоно-чорний прапор боротьби та жовто-блакитний прапор перемоги. Крім того, сьогодні ми відзначаємо 100 років проголошення незалежності України, а це ще один привід для того, щоб зустрітися з побратимами і привітати один одного з гарним святом».

 

Загалом у флешмобі взяли участь близько сотні учасників, переважна більшість з них – студенти. Тримаючи у руках синьо-жовту та чорно-червону стрічки, вони голосно заспівали Гімн України. А потім час від часу за командою вигукували в один голос «Слава Україні» – «Героям Слава!».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована