У Вінниці активізувались чорні піарники: для мера Моргунова записали пісню

2

“В останні кілька днів у соцмережах мені пишуть дуже багато вінничан з проханням прокоментувати і пояснити дивні публікації, коментарі, якісь пісні нібито про мене”, – розповідає Моргунов.

За словами вінницького міського голови, “мережа” поширює про нього фейки і займається антипіаром вже протягом кількох місяців. Зокрема, вони навіть поширюють листівки листівки від імені мера та пишуть про нього пісні.

Моргунов зауважив, що подібні методи боротьби, засновані на відвертій брехні та маніпуляціях, свідчать лише про тотальну неповагу до вінничан з боку тих, хто зараз намагається залишатися в тіні.

“Ця кампанія проти мене, проти нашої команди, і це принижує вінничан і Вінницю”, – заявляє мер Вінниці.

Градоначальник подякував вінничанам за підтримку та закликав бути уважнішими.

“Я хочу подякувати всім, хто підтримує нашу команду і те, що ми робимо. Але також хочу попросити вінничан відрізняти тих, хто щирий у своїй підтримці, від псевдоприхильників”, – сказав Моргунов.

Наостанок Сергій Моргунов повідомив, що він вже з’ясував, хто протягом останніх місяців витрачає шалені гроші на його дискредитацію, і пообіцяв розповісти про це, коли прийде час.

“Я знаю, хто це робить. І прийде час, коли я скажу, хто за цим стоїть”, – заявив Моргунов.

Нагадаємо, 5 травня сторінка з назвою “Діти Моргунова” опублікувала провокаційний ролик, у якому чинного мера Вінниці прирівнювали до месії та рятівника світу.

Як виявилося, мер жодного стосунку до сторінки “Діти Моргунова” не має

Більше за посиланням

http://www.facebook.com/SAMorgunov/videos/1365214203867780/