У Вінниці адресно доставлятимуть картки для проїзду у транспорті

5e983c674767d

У Вінниці організовують адресну доставку персоніфікованих мунципальних карток для оплати проїзду в громадському транспорті (загальної, студентської, учнівської). Отримати картку зможуть і люди, які замовили її через сайті КП «Вінницякартсервіс».

Про це повідомляють на офіційний сторінці КП «Вінницякартсервіс».

«Для отримання картки напишіть нам в особисті повідомлення адресу https://www.facebook.com/VinnytsiaKS , за якою потрібно її доставити та контактний номер, за яким можна буде зв’язатись. З кожних десяти таких замовлень ми сформуємо маршрут для наших працівників, які розвезуть картки адресатам. Ми дотримуємось всіх карантинних заходів – наша служба доставки працює у захисних масках та рукавичках», — йдеться в публікації.

Зазначимо, що з починаючи з 1 травня, оплата за проїзд в громадському транспорті міста здійснюватиметься виключно у безготівковій формі. Оплатити проїзд можна буде за допомогою муніципальних карток вінничанина, безконтактних банківських карток та смартфонів з NFC шляхом прикладання їх до валідатору. Перевірятиме оплату проїзду служба контролю.

Детальна інформація за телефоном 0800-330-155.