У Вінниці визначились з переможницею конкурсу «Краса країни — Вінниця 2020»

5e4a57891c860

16 лютого в театрі ім. Садовського відбувся фінал регіонального конкурсу «Краса країни – Вінниця 2020». Переможницею стала 41-річна Світлана Хникіна. Тепер вона представлятиме Вінницю на всеукраїнському конкурсі краси. Загалом на сцену вийшли 9 фіналісток. Всі учасниці – жінки віком від 25 років, і це переважно заміжні жінки, матусі та бізнес-леді.

Організатори розповідали, що параметрів, за якими обирали учасниць, не було. Конкурс «Краса країни» – це перший і єдиний конкурс, за їх словами, який не ставить рамки та параметри для учасниць. Єдина умова для них – це вік.

В процесі конкурсу поміж виходами конкурсанток присутніх розважали хореографічні та музичні колективи Вінниччини. Спеціальними гостями стали співак Даниїл Клягін, учасник шоу «Х-Фактор», та заслужений діяч мистецтв Роман Загороднюк. Також ведучі розіграли подарункові сертифікати серед вінничан, які сиділи в залі.

Фінал конкурсу краси тривав близько 3-х годин, учасниці п’ять разів виходили на сцену. Спочатку це був вихід-візитівка, під час якого ведучі представляли конкурсанток глядачам та суддям. Вдруге учасниці вийшли в брендовому одязі з хутра. Третій вихід – етно-колекція. Четвертий вихід – дефіле в купальниках. Востаннє всі конкурсантки вийшли в сукнях від дизайнерки Катерини Лукашик.

1 місце та звання «Краса країни – Вінниця 2020» отримала Світлана Хникіна. Їй 41 рік, і вона, окрім того, що є матір’ю трьох дітей, також власниця рекламного бізнесу. Вона отримала в подарунок брендовий виріб з хутра та сертифікат на поїздку до Парижа. Також переможниця представлятиме Вінницю на всеукраїнському конкурсі «Краса країни – 2020».

Переможниця конкурсу Світлана Хникіна розповідає, ідея стати учасницею конкурсу в неї виникла спонтанно. Раніше Світлана була не впевнена в собі. Щоб подолати цей бар’єр, жінка пішла в школу візажу, хотіла робити гарний макіяж собі та подругам. Фактично, як вона каже, це була її дитяча мрія. Візажист Людмила Килимнюк познайомила її з фотографом, з чого розпочалася серія фотосесій Світлани для різних брендів. Завдяки саме цим фотосесіям, розповідає жінка, вона повернула собі впевненість в собі.

«Враховуючи, що діти дорослі, самостійні, та й чоловік підтримав, я вирішила взяти участь», — розповіла вона.

З дитинства Світлана професійно займалась спортом, була членом збірної команди України з плавання, де й познайомилась зі своїм чоловіком. Зараз вона намагається теж підтримувати форму. До речі, її діти також займаються плаванням. Найстаршому сину Світлани – 20 років, середньому – 18, молодшій донечці – 11 років.

Окрім власного рекламного бізнесу, вона займається організацією різноманітних заходів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована