У Вінинці обговорять розвиток «зеленої економіки» в рамках Стратегії розвитку

014
24 липня відбудеться друге експертне обговорення в рамках розробки проекту Стратегії розвитку перспективної Вінницької міської ОТГ –  «Перехід до «зеленої економіки» за підтримки освіти та науки». Захід відбудеться офлайн на підприємстві KnessGroup з 14:00 по 16:00. Участь в зустрічі можуть взяти усі бажаючі фахівці у сфері «зеленої економіки», але за попередньою реєстрацією.
Співпраця наукового, освітнього, бізнес секторів та суспільства стає все більш необхідною у конкурентному та глобалізованому світі. Університети та наука роблять внески у формуванні відповідей на екологічні виклики та пошук нових рішень для переходу до «зеленої економіки» у Вінниці.
Експертне обговорення питання розвитку «зеленої економіки» перспективної Вінницької міської ОТГ наразі важливий етап в процесі написання проекту Стратегії 3.0. Тому до участі в заході запрошуються фахівці, які мають знання, досвід і власне бачення можливостей території, які можна і варто розвивати.
Фахова дискусія відбуватиметься наживо, тому кількість місць обмежена. Перевага щодо участі буде надаватись передусім тим заявникам, які спеціалізуються в тематиці заходу.
Реєстрація учасників за посиланням:  https://cutt.ly/6aL8on0
На заході будуть обговорюватись орієнтовно наступні питання:
• Традиційна та нова економіка в межах міста: протистояння чи спільний розвиток?
• Заходи і засоби на етапі переходу до «зеленої» економіки
• Які сектори «зеленої» економіки є найбільш перспективними для Вінницької міської ОТГ?
• Яких дій вимагає перехід до «зеленої» економіки від освіти і науки?
Якщо у вас є питання чи пропозиції щодо цього заходу чи загального розвитку об’єднаної громади на наступні 10 років, просимо писати на цю електронну скриньку: vmotg2030@vmr.gov.ua .
Детальніше з переліком заходів та нормативною базою можна ознайомитись тут: https://www.vmr.gov.ua/Lists/Strategy2030/Default.aspx
Довідка:
Зелена економіка є низьковуглецевою, економічно ефективною та соціально інклюзивною. В умовах зеленої економіки зростання зайнятості та доходів зумовлюється державними та приватними інвестиціями в таку економічну діяльність, інфраструктуру та активи, які дозволяють зменшити викиди вуглецю та забруднення, підвищити ефективність використання енергії та ресурсів та запобігти втраті біорізноманіття та екосистемних послуг.