У Вінинці обговорили доходи до бюджету 2021

sv_01939

16 лютого  відбулася  робоча зустріч заступника міського голови Андрія Очеретного та начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Миколи Суржикова і заступника начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Ігоря Бондаря. До участі також долучилися представники департаменту фінансів міської ради.

Метою зустрічі стало обговорення взаємодії та співпраці податкової служби та органів місцевого самоврядування щодо виконання планових показників по доходах бюджету у 2021 році.

Серед основних питань, що розглядалися, – забезпечення надходжень до бюджету Вінницької міської територіальної громади акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, плати за землю та податку на доходи фізичних осіб, в запланованих в бюджеті на поточний рік обсягах.

SV_01952.JPG

Не оминули увагою і питання боротьби з «тіньовим» бізнесом, підвищення рівня заробітної плати, проведення заходів щодо зменшення податкової заборгованості.

Також, були обговорені заходи Програми антикризової підтримки громади на 2021 рік, яка підготовлена за дорученням міського голови Сергія Моргунова і є продовженням Програми, що діяла у 2020 році. Вона буде розглянута 26 лютого на сесії міської ради.

Програма включає заходи в галузі охорони здоров’я щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 (підтримка наявного не знижувального тримісячного запасу  засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів та антисептиків, лікарських засобів та виробів медичного призначення, а також виплата муніципальної щомісячної надбавки до заробітної плати працівникам, які надають допомогу хворим на COVID – 19).

SV_01949.JPG

Також в Програмі продовжено на І квартал 2021 року заходи в галузі соціального захисту,  а саме надання щомісячної матеріальної допомоги не працюючим пенсіонерам та особам з інвалідністю, державна соціальна допомога яким не перевищує 2000 грн.

Значну підтримку отримують суб’єкти господарювання: платники єдиного податку І групи на січень – травень 2021 року звільнені від сплати єдиного податку.

Також на період карантинних заходів, січень 2021 року, суб’єкти господарювання звільняються від сплати орендної плати, в разі не використання орендованого комунального майна; плати за встановлення земельного сервітуту, в разі не використання земельної ділянки.

Крім цього продовжено дію проєкту щодо здешевлення вартості користування кредитними коштами для суб’єктів малого підприємництва та надання за рахунок коштів бюджету фінансової підтримки для створення нових робочих місць суб’єктами господарювання.

Всі ці питання  вкрай важливі та від спільного їх вирішення залежить в цілому  економічний розвиток  громади.