У військовому шпиталі на Вінниччині оновили травматологічне відділення

ximg_8893-1536x1024-jpg-pagespeed-ic-cctnjiqb4p

У вінницькому Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону відкрили оновлене травматологічне відділення Клініки ушкоджень.

Як повідомляє “Армія Inform”, упродовж двох років у травматологічному відділенні тривав капітальний ремонт. За цей час оновлено медичну апаратуру, створено власну операційну для малоінвазивних втручань, поліпшено умови перебування пацієнтів завдяки сучасним системам кондиціювання та припливно-витяжної вентиляції, облаштування окремих санвузлів.

Відділення також укомплектували функціональними ліжками – їх тут розгорнуто понад два десятки.

– Ми розвиваємо травматологію у військово-медичних клінічних центрах та військових шпиталях. Цей напрямок украй важливий, адже понад половина всіх поранень військовослужбовців під час бойових дій кваліфікують саме як травматологічні, – повідомив командувач Медичних сил генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко. — Відтепер наші хлопці зможуть отримувати якісну спеціалізовану і високоспеціалізовану травматологічну допомогу в сучасних комфортних умовах.

Він також зауважив, що відкриття добре обладнаного сучасного відділення травматології дасть поштовх для подальшого розвитку не лише ВМКЦ ЦР, а й травматології всього Центрального регіону.