У центрі Вінниці планують збудувати більше підземних сміттєвих контейнерів.

musor

У Вінниці продовжують будувати підземні контейнери для збору сміття, які вперше з’явилися минулого року в середмісті на розі вулиць Гоголя та Толстого.

Як свідчить відповідний тендер, розміщений на сайті публічних закупівель, капітальний ремонт контейнерного майданчика відбудеться на вулиці Мури (в районі будинку № 4), очікувана вартість робіт – 1 326 695 гривень. Зокрема, згідно з тендерною документацією, передбачається заміна кабелю, земельні роботи (розробка ґрунту в траншеях та котлованах), влаштування колодязю, шафи управління, платформи гідравлічної підіймальної, залізобетонної підземної споруди і власне самих контейнерів. Замовник робіт – Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Сьогодні кінцевий строк подачі тендерних пропозицій, відтак на сайті є лише одна пропозиція від ТОВ “Синдикат Компані”, яке наразі пропонує дещо меншу суму від заявленої, а саме 1 311 695 гривень. Кінцевий строк виконання робіт – 31 грудня 2019 року, хоча згідно з орієнтовним графіком робіт влаштування підземних контейнерів завершиться до кінця вересня цього року.

Нагадаємо, перші підземні сміттєві контейнери встановили у Вінниці ще минулого року, на розі вулиць Гоголя та Толстого. Загалом там встановлено шість баків: три для вологих відходів та три – для сухих.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована