У центрі Вінниці невідомі розбили вікно «артинівського» фургончика, де продавали каву

img_20210212_123103_040

 

У центрі Вінниці невідомі розбили вікно фургончика, де продавали каву. Розташований він на площі Ліверпуль, біля інсталяції із зображенням гурту «Бітлз». З середини викрали кавомолку.

Про це 12 лютого повідомили на Фейсбук-сторінці Креативного простору Артинов.

«У центрі міста на площі Ліверпуль вандали розбили артиновський бус, де продавалась наша кава. Розбили вщент вікно, винесли деяке обладнання.

Нам невідомо, поки що хто це міг зробити, через це просимо сприяння у розпосюджені інформації про злочин та отриманні запису відеокамер.

Акти вандалізму в місті, яке називається європейським, неприпустимі. Креативний простір Артинов несе в собі частинку культури міста і є невід’ємною його складовою. Але, напевно це не всі зрозуміли. Руйнуючи те, що було зроблено для містян, руйнується і місто», – йдеться в дописі.

Як повідомив керівник Креативного простору Артинов Денис Чернуха, зараз фургон прикрили, але питання про повне закриття – не стоїть.

«Зранку дівчата прийшли на роботу, помітили те все. Вікно було повністю розбите. З фургончика зникла кавомолка. Дівчата одразу все почали прибирати, злякалися. Зараз ми в Ситуаційний центр звернулися, нам мають надати відео.

Тут, розумієте, ситуація не в тому, що це принесло фінансові збитки, хоча це теж не виключення. Діло в тому, що той фургончик не про гроші, а як частина площі Ліверпуль, фотозона. Шкода, що деякі люди цього не цінують.

Зараз ми фургончик прикрили. Будемо шукати, чим прикрити вікно, саме скло будемо шукати. На даний момент питань про закриття фургончика – не стоїть», – каже Денис Чернуха.

У Ситуаційному центрі оприлюднили запис з відеокамер.

«Переглянувши записи з камер відеонагляду за 11.02.21 р., працівники Ситуаційного центру виявили, що близько 23 години ймовірно причетні до даних протиправних дій молодики рухались вулицею Соборна і тікали вулицею Олександра Соловйова», – повідомили у Ситуаційному центрі.

Якщо вінничани впізнали хлопців на відео, просять повідомити до Ситуаційного центру м. Вінниці тел.: 0674102101 (Viber, WHats App, Telegram) або на лінію 102.