У теплопостачальному підприємстві пояснили, чому не у всіх жителів Вінниці є гаряча вода. Перелік адрес

voda

До КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» почастішали звернення щодо відсутності послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Але варто зауважити, що не у всіх випадках відсутності послуги, — проблеми зі сторони теплопостачального підприємства.

Про це повідомляє прес-служба «Вінницяміськтеплоенерго».

Станом на 8 листопада послуга з централізованого опалення у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на тепломережах тимчасово призупинена лише на один будинок по проспекту Юності, 67. Також відсутня послуга за адресою вул. Соборна, 46 (в одній квартирі будинку) у зв’язку з завершенням процедури від’єднання будинку.

Послуга з централізованого гарячого водопостачання: послуга тимчасово припинена за адресами:

вул. Інтернаціоналістів, 12,14,
вул. Келецька, 104
вул. Ващука, 4
вул. Келецька, 98
вул. А.Первозванного, 52,54,58,60,64,66,74
вул. Келецька, 88,90
просп. Юності, 12,14,14А
вул. Городецького, 7

Загалом — 18 будинків.

Ще 13 в будинках послуга з гарячого водопостачання подається без циркуляції:

вул. Космонавтів, 63,
вул. Л.Ратушної, 22,
Хмельницьке шосе, 53,
вул. Юності, 43,
вул. Келецька, 132,
вул. Ващука, 16,
вул. Кн. Коріатовичів, 149,155,157,157А,168,183.
вул. В.Порика, 45.

«Підприємство розуміє стурбованість споживачів щодо наявності проблем з послугою і робить все можливе, щоб ліквідувати всі пориви по мережах, які виникають, і відновити послугу на Ваші будинки якнайшвидше.

Втім, зазначаємо: якщо у Вашому будинку є проблеми з послугою з централізованого опалення та гарячого водопостачання, але у даному списку Ваших адрес не зазначено, тоді варто звертатися до житлово-експлуатуючих організацій, аби ті перевірили внутрішньобудинкову систему.

Варто зауважити, що перед початком опалювального сезону працівниками КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” разом з представниками житлово-експлуатуючих організацій міста Вінниці проведено обстеження житлового фонду на предмет готовності до опалювального сезону 2018-2019 років. Проведено обстеження всіх без винятку житлових будинків, які отримують послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання від КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго”, — зазначено в повідомленні.

За результатами обстеження лише 37 житлових будинків отримали Акти готовності до опалювального періоду 2018-2019рр. що свідчить про їх 100% готовність.

У зв’язку з невиконанням у повному обсязі заходів по підготовці до опалювального сезону на 866 житлових будинків видано Акти готовності під Гарантійні листи, в яких безпосередньо керівники експлуатуючих організацій зобов’язалися виконати роботи, зазначені у виданих працівниками КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” приписах. Як зазначається у гарантійних листах, у разі їх невиконання акти готовності до опалювального періоду анульовується.

Ще 207 будинків житлового фонду виявилися готовими до опалювального періоду менше ніж на 50%, їм також було видано приписи, але без можливості написання гарантійного листа.

На підприємстві працює цілодобово диспетчерська служба, в яку кожен споживач може звернутися за номером 32-34-95. Функціонує офіційний сайт підприємства, де вінничани можуть залишати онлайн-звернення http://vmte.vn.ua/online_services.html , а також функціонує сторінка в мережі Facebook. Всі звернення, коментарі та повідомлення, залишені і Інтернеті, опрацьовуються і оперативно відправляються з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована