Категорії: Головна , У світі

У США телеведучий повідомив в ефірі про смерть Хілларі Клінтон

klinton-1

Кричущий казус або цинічна провокація? Складно судити. Але факт неприємний — телеведучий американського каналу ABC7 Джо Торрес заявив в ефірі, що померла кандидат у президенти США Хілларі Клінтон.

Про це розповів Mediaite.

«Ми починаємо з термінових новин про смерть Хілларі Клінтон», — сказав Торрес, пояснивши, що за словами лікарів, Клінтон помирає від пневмонії. Судячи по конструкції пропозиції, він замість слова «хвороби» використав «смерті».

Сподіваємося, Хілларі буде жити довго і в інтересах Америки — у нас є прикмета, що якщо людину живцем «ховають», то вона живе після цього ще довго і щасливо.

Нагадаємо, після того, як кандидату в президенти США Хіларі Клінтон стало погано під час заходів щодо вшанування пам’яті загиблих 11 вересня 2001 року в результаті атаки терористів і вона втратила свідомість, стало відомо про її хворобу. У Клінтон ще 9 вересня діагностували пневмонію. При сучасних антибіотиках захворювання не страшне, але його необхідно «вилежати». А як, коли у розпалі передвиборна гонка?

У зв’язку з цим два дні тому навіть пішли розмови, що Клінтон може вибути з передвиборної кампанії. За американськими законами, це допускається. Але це повинно бути її особисте рішення.

Проте все обійшлося, і Клінтон знову включається в активну боротьбу.

Як відомо, між Клінтон і Трампом, який абсолютно не влаштовує Обаму, розгорнулася справжня битва. Ще місяць тому Хілларі випереджала мільярдера на 8%, а нині відстає від нього на 1%.

Реал

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована