У січні на Вінниччині стартує конкурс на посаду поліцейських офіцерів громади

xpolice_duck-1536x768-jpg-pagespeed-ic-w6a0fhgjvj-1

З січня 2021 року у Вінницькій області розпочнеться конкурс на посади поліцейських офіцерів громади. Такі офіцери не тільки працюватимуть на території ОТГ, але й житимуть там. Також їх забезпечать планшетами, робочим місцем, службовими автомобілями та зарплатою від 14 000 гривень.

Як повідомили на сайті Нацполіції, “Поліцейський офіцер громади” – це наступний крок у реформі Національної поліції, направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів. Основна мета проекту – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером.

Зазначається що вони будуть більш самостійними у своїй діяльності, й оскільки стануть повноправними представниками своєї громади (які візьмуть на себе частину фінансової підтримки їхньої роботи), то й звітуватимуть не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.

До відбору кандидатів будуть залучені канадські партнери, які мають досвід у цій роботі. Крім цього, майбутні офіцери громади для визначення їхніх морально-ділових якостей пройдуть поліграф, потім – відповідне навчання та з травня-червня 2021 року виконуватимуть свої обов’язки в громадах.

Відомо, що ті, кого обере комісія, протягом двох з половиною місяців проходитимуть спеціальний підготовчий курс (зі збереженням поточної посади та зарплати), який розробили українські та міжнародні експерти з правоохоронної діяльності.

– Що отримає переможець? Можливість призначення на офіцерську посаду; службові автомобіль та приміщення; повне екіпірування; планшет (отримувати завдання і вести звітність офіцери будуть в електронному вигляді); заробітну плату від 14 000 гривень; соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством, – йдеться у повідомленні поліції.