У серпні Вінниця прийматиме велику міжнародну конференцію

koferenciya

Приїдуть до пів тисячі учасників з понад двадцяти країн.

Протягом 4-9 серпня у Вінниці триватиме Міжнародна конференція демократичних шкіл IDEC і EUDEC. Учасниками її стануть кількасот представників двадцяти країн світу, повідомили у мерії міста.

Конференція вже чверть століття відбувається щороку у різних країнах і має на меті вирішувати питання демократизації освіти.

– Організаторами конференції у Вінниці є приватна школа «АІСТ». Міська рада та міський голова Сергій Моргунов підтримують проведення такого заходу, оскільки ми розуміємо, що він буде корисним і дітям, і вчителям, адже тут будь цікаві тренінги та семінари, які проводитимуть відомі спікери. Такі конференції проходять вже багато років, вперше школа «АІСТ» приймала цей захід у Вінниці у 1998 році. З кожним роком географія учасників конференції збільшувалась, і через стільки років ми вдруге прийматимемо у Вінниці таку цікаву міжнародну конференцію, – повідомила заступниця міського голови Галина Якубович.

Варто додати, що учасниками конференції будуть також діти. Вони презентуватимуть проблемні питання школярів і доноситимуть їхню позицію дорослим.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована