У психоневрологічному будинку-інтернаті на Вінниччині спалах коронавірусу

вірус

На Вінниччині у Яришівському психоневрологічному будинку-інтернаті спалах коронавірусної хвороби. Чиновники запевняють, що тримають ситуацію під контролем.

За інформацією заступниці голови ОДА Наталі Заболотної, перший випадок захворювання на коронавірус у Яришівському будинку-інтернаті підтвердили 12 серпня у молодшої медичної сестри (санітарки палатної), яка була контактною особою та з 5 серпня перебувала на лікарняному.

Наразі вже провели тестування 41 особі – це контактні працівники (6 осіб) та клієнти закладу (35 осіб). COVID-19 підтвердили в одного працівника – молодшої медичної сестри та 5 клієнтів. Відомо, що працівниця закладу перебуває вдома на самоізоляції, а стан її здоров’я задовільний.

– Підопічних закладу, хворих на COVID-19, госпіталізовано для посиленого контролю за станом їх здоров’я. На разі вони почувають себе задовільно. Ще у 44 працівників відібрано біоматеріали для аналізів на ПЛР. Тестування буде продовжено, щоб охопити усіх працівників та клієнтів закладу, – зазначила Наталя Заболотна.

Нині в будинку-інтернаті посилено режим карантинних заходів. Зазначають, що ситуація із захворюванням в закладі перебуває на постійному контролі.