У першій міській лікарні Вінниці відкриють додаткові «коронавірусні» відділення

лікарня

У Вінницькій області до переліку лікарень, де будуть лікувати хворих з коронавірусом, додатково долучаються опорні лікарні Шаргорода і Бершаді.

Два додаткових відділення залучать для лікування хворих на коронавірус у Міській клінічній лікарні №1 у Вінниці. Це відділення терапії і пульмонології (20 і 30 ліжок відповідно). Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу, передає Depo.Вінниця.

«У місті в МКЛ №1 на цьому етапі ми додатково залучимо для лікування пацієнтів можливості ще двох відділень: терапії і пульмонології (20 і 30 ліжок відповідно). Ми підводимо туди кисень. Якщо буде погіршення ситуації, також будуть залучені потужності інших відділень, або закладів», – повідомив Сергій Моргунов.

Також, за його словами, у межах Вінницького госпітального округу в першій «хвилі» визначено 9 опорних лікарень для лікування пацієнтів з COVID-19. Загальна потужність – 386 ліжок. При їх заповненні МОЗ буде надавати дозвіл на відкриття потужностей другої «хвилі».

Додамо, що Міністерство охорони здоров’я також змінило алгоритм визначення  карантинних зон. Кілька останніх днів МОЗ почало враховувати при розрахунку заповненості ліжок не лише хворих із підтвердженим ковідом, а й з підозрами.

Нагадаємо, Вінниччина перейшла із жовтої карантинної зони в зелену.