У п’ятницю вінничани зможуть безкоштовно перевіритись на ВІЛ/СНІД

spid

Завтра, 30 листопада, із нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, що відзначатиметься 1 грудня, вінничан запрошують до мобільної лабораторії, де можна буде безкоштовно пройти тест на ВІЛ/СНІД.

Як повідомляє Вінницьке обласне відділення Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» (ЛЖВ), така акція та низка інших заходів заплановані спільно з Вінницьким обласним Центром СНІДу та Вінницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Почнеться відзначення Дня боротьби зі СНІДом о 15:00 у Міському палаці мистецтв “Зоря” (вулиця Замостянська, 2), біля якого й розташують мобільну лабораторію на колесах, де кожен охочий зможе безкоштовно пройти тест на ВІЛ/СНІД. Про інші заходи до Дня боротьби зі СНІДом читайте за цим посиланням.

Станом на 1 липня 2018 року у Вінницькій області було зафіксовано 50 ВІЛ-інфікованих дітей, однак спеціальну терапію, яка здатна “приспати” вірус, отримують 46. Доля решти залишається на совісті їхніх батьків чи опікунів.

Окрім щоденних пігулок, ці діти потребують ще й соціальної та психологічної підтримки. У цьому їм допомагають фахівці благодійних організацій та спеціалізованих закладів, з якими ми зустрілись, щоб зрозуміти, як вони намагаються побороти поширення ВІЛу та зберегти дитинство тих, хто вже народився інфікованим.

У Вінницькій області вже дев’ять років існує та працює Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» (ЛЖВ).

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована