У Немирові замінували вже другий спиртзавод за місяць

spirtzavod-nemirov

У Немирові знову шукають вибухівку на підприємстві. Невідомий мінер повідомив про вибухівку на місцевому спиртзаводі. На початку місця таким самим чином замінували відомий лікеро-горілчаного заводу Nemiroff.

Дзвінок про замінування надійшов сьогодні, 28 листопада, вранці. Невідомий звернувся до рятувальників та повідомив, що на території підприємства знаходиться самоборобний вибуховий пристрій. Як повідомили у відділ комунікації поліції Вінницької області, до підприємстава, яке зноходиться у місті виїхали усі служби оперативного реагування поліції, рятувальники. Евакуйовано 18 працівників. На місці працює слідчо-оперативна група поліції. Приміщення обстежать фахівці вибухотехнічного відділу поліції та кінолог зі службовим собакою на предмет виявлення вибухових чи інших небезпечних предметів. До території заводу обмежено доступ людей та транспорту.

Нагдаємо, подібна ситуація сталася 2 листопада. Тоді через анонімне повідомлення про замінування два дні не працював завод Nemiroff поки на ньому шукали вибухівку.

Vinbazar.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована