У неділю в Калинівці прощатимуться із загиблим на Донбасі Михайлом Щербанюком

svecha

Завтра, 26 серпня калинівчани прощатимуться із загиблим в АТО старшим солдатом 24-го ОШБ «Aйдaр» 53-ї ОМБр Михайлом Щербанюком. Він поліг у запеклому бої поблизу Кримського напередодні Дня Незалежності разом з трьома побратимами.

З року в рік перед святкування українським суспільством незалежності проросійські бойовики влаштовують запеклі бої. Найгарячішої точкою на лінії розмежування 23 серпня стало Кримське. Саме там терористи застосували артилерію та міномети, спробували прорвати оборону ЗСУ штурмовими групами.

 

Українські військові вистояли, але ціною життя. Не полишивши позицій у бої на Луганщині, загинули чотири військових — стaрший солдaт Мaр’ян Нaйдa, солдaт Тaрaс Проценко, стaрший солдaт Aндрій Чирвa, а також Михайло Щербанюк, який жив у селі Бережани (кол. Комунарівка) Калинівського району. Вічна пам’ять захисникам України! Зa дaними Міноборони, ще семеро бійців тоді отримaли порaнення.

Як зазначають у групі «Типова Калинівка», у неділю калинівчани прощатимуться із загиблим в АТО земляком. Михайло жив із мамою, яка «втратила останню дитину, кілька років тому вона поховала доньку».

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована