У Могилів-Подільському засуджено зухвалого афериста

afera

До 4,5 років ув’язнення засуджено чоловіка, якого визнано винним у шахрайстві. Могилів-Подільський міськрайонний суд визнав його винним в афері по продажу чужого житла по підробленим документам.

Як зазначають у прес-службі прокуратури Вінницької області, під час розслідування з’ясувалося, що жителю Могилева-Подільського вдалося провернути нахабну аферу. На кольоровому принтері він роздрукував підроблені договір купівлі-продажу та витяг з Державного реєстру правочинів на чужу квартиру. В документах зловмисник підмінив прізвище власника на своєї доньки.

 

Зловмисник знайшов потенційного покупця на житло, якому представився ріелтором. Більш того, разом з ним, шахрай навідався до квартири, щоб показати нерухомість. Господар у цей час перебував у стані алкогольного сп’яніння, тому не в повній мірі розумів, що відбувається.

Натомість «ріелтор» не виглядав розгубленим. Він сказав, що житло продається за $13 тисяч, а потім надав покупцю фейкові документи, в яких було зазначено, що квартира переоформлена. Мабуть «папери» виглядали пристойно, оскільки сумнівів у покупця не виникло, до нотаріуса він не звертався. Коли сторони дійшли згоди, покупець передав 236 тис 111 гривень, а «ріелтор» — документи. Зрозумів постраждалий, що його ошукали, згодом, коли справжній власник заявив, що не продавав житло.

Кримінальну справу відкрили за ч. 3 ст. 190, ч.ч. 1, 4 ст. 358 КК України. Після проведення слідчих дій Могилів-Подільська місцева прокуратура передала справу «ріелтора» до суду. Судячи з всього, винний у правопорушеннях не оскаржуватиме вирок.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована