У міськраді розповіли, як комунальні підприємства зменшують витрати електроенергії

alektro

Енергоефективні заходи крім економії коштів мають ще й позитивний вплив на екологію

У Вінниці комунальні підприємства запроваджують нові види послуг та шукають шляхи скорочення витрат на надання вже існуючих. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

 

З метою зменшення витрат електроенергії КП «Вінницька транспортна компанія» здійснено капітальний ремонт 8 тролейбусів та 8 трамвайних вагонів, проведено середній ремонт 51 тролейбуса та 26 трамвайних вагонів тощо. В автотранспортному парку збудовано мийно-прибиральний комплекс та встановлено сонячні колектори для нагріву води, що суттєво вплинуло на зменшення витрат підприємства.

Підприємством «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» протягом 2017 року було проведено заміну 780 одиниць лампових модулів світлофорних об’єктів на світлодіодні, що дало змогу зекономити 240,0 тис. грн.

 

МКУП «Міськсвітло» за кошти міського бюджету під час проведення робіт з будівництва та реконструкції мереж зовнішнього освітлення було здійснено заміну світильників з натрієвими, ртутними лампами та лампами розжарювання на світлодіодні в кількості 274 шт. Для зменшення витрат на пошук пошкоджень в кабельних лініях за кошти міського бюджету придбана пересувна електротехнічна лабораторія.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована