У мережі з’явилось відео з будівництва нової школи у Вінниці

5e5508a243dce

У Вінниці триває будівництво школи в мікрорайоні Поділля. У вересні 2020-го планують розпочати роботу навчального закладу. Це буде гімназія №24 І-ІІ ступенів. Розрахована на 1200 дітей, учнів 1-9 класів.

Будівля зводиться з врахуванням всіх норм доступності та енергоефективності. В школі буде три спортивних зали, роздягальні з душовими, їдальня, актова зала. В дворі облаштують спортивне ядро та дитячий майданчик. Центральний вхід буде з боку вулиці Анатолія Бортняка. Простір початкової та середньої школи розділять.

Відомо, що будівництво школи розпочали ще у 2016-му році. Проект реалізують за кошти з місцевого і державного бюджетів. Загальна вартість – 188 141 800 гривень. Сьогодні на роботи витратили більше ста мільйонів гривень. Ще понад 80 мільйонів виділять з Державного фонду регіонального розвитку та вінницького бюджету, приблизно, по 40 мільйонів.

Наразі тривають консультації щодо прийому учнів та працівників у гімназію №24. Для цього визначили години зустрічей з директором навчального закладу.

Школа на Поділлі входить до презентованої національної програми «Велике будівництво». 25 лютого радник прем’єр-міністра Юрій Голик опублікував фоторепортаж і відео навчального закладу.

 

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована