У Літині провели козацькі змагання

zmagannya

У Літинській дитячо-юнацькій спортивній школі з метою відзначення Дня Українського козацтва, Дня захисника України та Дня створення Української повстанської армії відбулися районні спортивно-розважальні конкурсні змагання «Козацькому роду – нема переводу».

У районних заходах взяли участь команди шкіл смт. Літин №1 «Соколи», та №2 «Веселий курінь», сіл Багринівці «Дружина», Громадське «Козаки», Бірків «Патріот», Городище «Козаки Поділля», Кожухів «Побратими», Пеньківка «Побратими козаки». Співорганізаторами конкурсу стали сектор у справах сім’ї, молоді і спорту, відділ культури і туризму, відділ освіти Літинської РДА та районний будинок культури.

Усі учасники змагань активно приймали участь у конкурсах на швидкість, увагу, ерудованість та обізнаність в історії нашої держави.

Переможцем змагань стала команда Літинської СЗШ I- IIIст. №1«Соколи», команда «Веселий курінь» Літинської СЗШ №2 посіла друге місце, третє зайняли «Побратими козаки» із Пеньківської СЗШ. Учасники та переможці отримали почесні дипломи, призи та солодкі подарунки.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована