У лісах Вінниччини звірі виводять потомство, — полювати зась

zveri

Майже на три місяці поширюється заборона на полювання та інші заходи у лісах.

У період із 1 квітня до 15 червня у лісах Вінниччини оголошено сезон тиші та спокою. Це – час масового розмноження диких тварин і птахів, повідомляють в обласному управлінні лісового і мисливського господарства. Тому на згаданий період запроваджується природоохоронна кампанія, згідно із законами України «Про охорону тваринного світу» і «Про тваринний світ». У цей час заборонено проводити заходи, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою для лісової фауни – стрільбу, вибухові роботи, феєрверки, санітарні рубки, використовувати моторні судна, влаштовувати спортивні змагання на транспортних засобах тощо.

«Дотримання сезону тиші сприятиме збагаченню нашої природи, швидкому відтворенню і збільшенню чисельності диких тварин. Тому прохання до громадян не зчиняти в лісі галасу, не включати гучно музику та бути особливо пильним з вогнем у лісових масивах», — йдеться у зверненні УЛМГ Вінниччини.

Лісова охорона та єгерські служби держлісгоспів Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства посилять державний нагляд за станом держлісфонду.

Нагадаємо, від 1 квітня до 9 червня 2018 року на вінницьких водоймах не можна рибалити.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована