У квартирно-експлуатаційному відділі Вінниці знайшли порушень на 9,4 млн грн

audit

Під час планової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності квартирно-експлуатаційного відділу міста Вінниця за період із 01 січня 2016 року по 01 лютого 2018 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області виявили фінансових порушень на загальну суму майже 9,4 млн грн.

Зокрема, аудитори встановили, що майже 450 тис. грн було спрямовано на оплату фактично неспожитих комунальних послуг та завищеної вартості підрядних робіт.

Також за рахунок бюджетних коштів проведено оплату за комунальні послуги, спожиті суб’єктом господарювання, що забезпечував харчуванням військовослужбовців на загальну суму майже 360 тис. грн.

Водночас, понад 300 тис. грн, отриманих від надання в оренду нерухомого майна, не перераховано на спеціальні реєстраційні рахунки Міністерства оборони України для фінансування першочергових заходів з утримання, облаштування, ремонту та придбання майна, як того вимагає законодавство.

До того ж через неправильно обчислену орендну ставку одному з орендарів нерухомого майна недоотримано майже 70 тис. грн.

Ще понад 1 млн грн бюджетних коштів використано всупереч їх цільовому призначенню.

Окрім цього, за результатами проведеної інвентаризації встановлено нестачу будівель і споруд на загальну суму понад 2 млн грн.

З-поміж інших фактів, виявлених ревізією, є невідображення наявної кредиторської заборгованості в бухгалтерському обліку на понад 5,1 млн грн.

Завдяки комплексу вжитих заходів наразі забезпечено усунення виявлених фінансових порушень на загальну суму майже 7 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 10 посадових осіб.

Керівника об’єкта контролю попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства, а також надіслано вимогу щодо усунення виявлених порушень та недопущення їх надалі.

Про порушення законодавства про працю поінформовано управління Держпраці у Вінницькій області.

Матеріали ревізії передано на розгляд до військової прокуратури Центрального регіону.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована