У Козятині з палаючого житла сусід виніс двох малюків. Їх батьків потім знайшли

pojar1

Вночі 30 серпня у Козятині Вінницької області через пожежу у квартирі могли загинути двоє дітей. Коли весь поверх був у диму, сусід, не чекаючи рятувальників, виніс малюків на свіже повітря та передав медикам швидкої допомоги.

Як вказують на сайті Козятинської міськради, до місцевої частини №11 повідомлення про задимлення та пожежу надійшло о 00.26. Рятувальники прибули на місце виклику о 00.45. Розвідка підтвердила, що пожежу у помешканні на 4-му поверсі викликала недопалена сигарета господаря. Через неї пошкоджені два крісла, матрац і домашні речі.

Але ще до прибуття рятувальників, справжнім героєм виявився сусід. Він виніс 2-річну дівчинку і хлопчика, який тільки у цьому році народився. Малюків каретою швидкої доставлено до відділення інтенсивної терапії місцевої лікарні. Лікарі поставили діагноз пацієнтам – отруєння продуктами горіння. Пізніше розшукали їхню 25-річну матір.

Стан малечі вже задовільний. Чому дітей рятував сусід, і в якому стані перебував господар житла, мають з’ясувати правоохоронці.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована