У Гайсинському районі мама закрила двох малих дітей у сараї і пішла пити

5f50b841bf989

У Гайсинському районі 2 вересня дільничний офіцер виявив двох хлопчиків віком 2 і 4 роки закритими у напівзруйнованому сараї. Там дітей закрила їхня мама. 28-річну горе-матір поліцейські розшукали. Вона разом із співмешканцем розпивала у знайомих спиртне.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

За словами начальниці відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Людмили Кузнєцової, попередньо встановлено, що діти без нагляду були близько двох годин. Жінка родом з Черкаської області, вона нещодавно приїхала до села та тимчасово проживала з місцевим жителем. Дітей оглянули лікарі, загрози їхньому життю немає. Наразі вони перебувають у родичів чоловіка, з яким проживає жінка.

На горе-матір працівники поліції раніше тричі складали протоколи за вчинення нею адміністративних правопорушень. Зокрема, за невиконання обов’язків щодо виховання дітей і завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

Служба у справах дітей Гайсинської районної державної адміністрації спільно з ювенальними поліцейськими вирішуватимуть питання щодо можливості вилучення дітей у жінки з подальшим їх поміщенням до соціального центру.

Слідством Гайсинського відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 135 ( залишення в небезпеці) Кримінального кодексу України. Такий злочин карається обмеженням волі на строк до двох років або позбавленням волі на той самий строк.

5f50b865ac5e8 5f50b86b8afe6 5f50b87077944