У Гайсині відкрили меморіальний комплекс загиблим бійцям 59-тої окремої мотопіхотної бригади

memorial

Сьогодні, 8 лютого, у Гайсині на території військової частини А 1619, де дислокується 59-та окрема мотопіхотна бригада, відкрили меморіал загиблим українським героям, військовим бригади, що віддали своє життя на Донбасі, боронячи цілісність України.

На урочистому відкритті Меморіального комплексу був присутній особовий склад 59-ї окремої мотопіхотної бригади, родини загиблих, учні, звичайні місцеві мешканці, керівники області, зокрема голова ОДА Валерій Коровій та очільник обласнаї ради Анатолій Олійник.

Під час меморіального заходу поіменно згадали усіх загиблих бійців 59-ї бригади. Померлих вшанували хвилиною мовчання.

На жаль російсько-українська війна сьогодні вже забрала життя 48 бійців 59 окремої мотопіхотної бригади, імена яких увіковіченні на відкритій Алеї Слави у військовій частині.

«Сьогодні у всіх були на очах сльози, коли ми відкривали Меморіальний комплекс пам’яті наших військових, бійців 59-ї окремої мотопіхотної бригади. Велика вам всім подяка рідні, близькі, діти. Горе з часом дійсно не утихає, однак наша справа — робити все для того, щоб ми були гідні великої честі хлопців, які віддали життя за Україну, гідні честі, який несе весь український народ. Мирного неба нам всім», — сказав Валерій Коровій.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована