У двох вінницьких лікарнях збільшили кількість реанімаційних «ковідних» ліжок

606c137952dd4

У Вінниці збільшили кількість реанімаційних «ковідних» ліжок, через зростання госпіталізацій хворих. По три ліжка з’явилися у міській лікарні №3 та пологовому будинку №1, де лікують пацієнтів з коронавірусом.

Про це у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«Що таке робоче місце у відділенні реанімації? Це в першу чергу комплекс складного устаткування, яке дозволяє підтримувати стан пацієнта і рятувати життя. Кожне функціональне ліжко оснащене сучасним апаратом штучної вентиляції легень, монітором пацієнта, який дозволяє контролювати життєво важливі функції, а також додатковим обладнанням – шприцевими дозаторами для введення ліків та інфузоматами.

Відзначу, що у міських лікарнях у відділеннях реанімації та палатах інтенсивної терапії нині облаштовано 90 місць для допомоги пацієнтам з важким перебігом хвороби. На жаль, вони не пустують. Навантаження на стаціонари значне. На сьогодні зайняті 75% ковідних ліжок. У країні циркулюють більш агресивні за попередні – «британський» та «південноафриканський» штами коронавірусу, вони вражають також і молодих людей», – йдеться в дописі мера.

606c13818e858 606c137d0d5b4