У Держпродспоживслужбі Вінниччини розповіли, коли вінничани зможуть придбати вакцину проти грипу

vakcina

Цьогоріч під час епідемічного сезону 2018-2019 років циркулюватимуть три штами вірусу грипу: 2 штами типу А (Мічиган та Сингапур) і один типу В (Колорадо). В Головному управлінні Держпродспоживслужби у Вінницькій області нагадують вінничанам, що найкращий спосіб попередити хворобу – зробити щеплення.

Проти грипу цього разу будуть використовувати три вакцини: французьку «Ваксігрип Спліт», яка уже зареєстрована в Україні; корейську «ДжіСі Флю Вакцина для профілактики гриппу», яка завершила процес спеціалізованої експертизи реєстрації. А також нідерландську «ІНФЛУВАК®», що перебуває наразі на розгляді у Державному експертному центрі.

«Вакцинуватися можна буде в кінці жовтня–на початку листопада, коли препарати з’являться в продажу. Українці зможуть придбати його в аптеці за власний кошт та вакцинуватися в кабінетах щеплення комунальних чи приватних закладів охорони здоров’я», — зазначили у прес-службі управління.

В Держпродспоживслужбі у Вінницькій області зазначають, що цьогоріч вінничани знову можуть щепитися проти грипу за півціни.

«У Вінниці, завдяки дії міської програми «Стоп-грип», в Центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем обслуговування можна буде отримати щеплення за 50% вартості вакцини, яка, за повідомленням МОЗУ, становитиме від 200 до 300 грн».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована