У департаменті економіки та інвестицій міськради Вінниці новий очільник

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради призначили нового керівника. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Моргунов.

У розпорядженні від 17 серпня 2020 року вказано, що новим очільником департаменту призначено Максима Мартьянова. Раніше він виконував функції заступника директора та начальника управління стратегічного розвитку департаменту економіки й інвестицій міської ради, а згодом був в.о. директора департаменту.

У біографічній довідці на сайті міської ради повідомляють, що Максим Мартьянов народився 14 березня 1988 році у Вінниці. У 2010 році він закінчив Вінницький національний технічний університет та здобув кваліфікацію магістра з корпоративного управління.

– З 2011 року по грудень 2012 року працював головним спеціалістом у Головному управлінні економіки Вінницької обласної державної адміністрації.

– З грудня 2012 року по квітень 2018 року працював начальником відділу аналізу обласних програм та бюджету виконавчого апарату Вінницької обласної Ради.

– З квітня 2018 року по вересень 2018 року працював за строковим трудовим договором у департаменті економіки і інвестицій Вінницької міської ради. За результатами конкурсу, з 12 вересня 2018 року призначений на посаду заступника директора – начальника управління стратегічного розвитку департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради.

– З 25 травня 2020 року виконував обов’язки директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради. З 17 серпня 2020 року призначений на посаду директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради.

Одружений, виховує двох синів та доньку.