У День Європи вінницький стронгмен протягне автобус зі школярами

strong

Під час святкування Дня Європи найсильніші спортсмени України влаштують для вінничан показові виступи. Також планується встановлення рекорду з перетягування автобуса.

Як повідомляється на сайті міської ради, 19 травня у Вінниці відбудеться фестиваль спорту “Сила міст-5”. Там змагатимуться кращі спортсмени в матчевій зустрічі міст України з легкої атлетики та за Кубок Вінниці з бар’єрного бігу.

Окремою цікавинкою цього фестивалю будуть показові виступи українських стронгменів. Також планується встановлення рекорду з перетягування пасажирського автобусу, в якому сидітимуть школярі. Людиною, яка цей рекорд встановлюватиме є вінницький стронгмен Сергій Грачов. Як він розповідає, тягтиме один 12-тонний автобус в якому сидітиме більше 30 школярів. Спочатку планувалось два автобуси, проте, за словами Сергія, асфальт надто м’який і буде провалюватись від такого навантаження. Встановлення рекорду відбуватиметься в Центральному парку, біля планетарію о 16:00.

На цьому фестиваль спорту не закінчиться. В програмі презентація спортивних шкіл і клубів міста, змагання з армреслінгу та черлідингу. А в футбольному поєдинку зійдуться команди міської ради та облдержадміністрації.

Фестиваль “Сила міст-5” (окрім встановлення рекорду) відбуватиметься на Центральному міському стадіоні та на стадіоні в Центральному парку. Початок о 12:00.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована